| inteligenta a întrebat:

Sall, imi spuneti cum vreti sa arate camera voastra? pentru cele mai deosebite idei dau funda!

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Mie imi place ca sa fie inundata casa de lumina de aceea prefer geamuri mari dar prevazute cu storuri ca daca totusi e prea puternica de exemplu daca ma uit la tv sa pot trage storurile.Sa fie zugravit in galben vioi cu mobila de culoare foarte deschisa.cu canapele comode mobila putina dar de f bun gust si camere destul de mari sa pot pune un televizir de 80 cm diametru si ghivece mari cu plante de camera care sa decoreze armonios atmosfera.Cam asa ceva cum sunt in camerele de aici:
http://www.cu-blog.ro/index.php/2008/11/pensiunea-casa-ducar/

| xXPsychO983 a răspuns:

Mare mare de vreo 6 m lungime, vopseaua peretiilor mov inchis, niste etajere de culoarea neagra si o lanpa de culoarea peretiilor; un pat din acela supraetajat... si mobila love struck... funda love struck

| OpenYourEyes a răspuns:

Camera mea este roz deschis, pe un perete am desenate flori si stelute albe, pe tavan am 3 stelute care inconjoara aplica,pe alt perete am poze cu mine si prietenii mei si in rest tot ce este necesar (pat, birou, pc...etc)