| Lorena_6574 a întrebat:

Sall!
Spuneti-mi cea mai ingrozitoare intamplare a voastra! Vreau sa ma ingrozesc! big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eram cu masina si mergeam cu vreo 90 km/h si cand apas pedala de frana nu frana am intrat in panica si putin cate putin am tras frana de mana pana s-a oprit masina. Noroc ca era drum liber daca nu ma opream la timp tamponam pe ala din fata mea.

| SoferTir a răspuns:

Pai...Eram intr-o seara pe la 20:30 21:00 si imi trimite unu un link pe mess bineinteles eu cu lumina stinsa si scria cam asa : Cel mai amuzant da click sa vezi ce animale dau eu click apare o fata din scarry movie care a tipat vreo 3 secunde.doamne avem in fata un pahar cu apa l-am varsat pe tastatura.Gluma lui ala m-a costat 35 de lei.Bine e amuzant pentru voi dar eu m-am speriat rau de toot...Mai ales ca am 11 ani