| ionutalecs a întrebat:

Sall mi-am instalat azi nfs world si imi da o problema
Adica aceasta http://imageshack.us/photo/my-images/847/problemaj.png/

Si nu stiu ce sa ii fac

Funda pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai mai incearca sa reinstalezi inca o data jocul sau daca nu intri in My Computer si pe baza alba dai click dreapta si la Proprietati. Apoi dai la Advanced click la Settings de la Performance, apoi Data Execution Prevention, undeva scrie Turn On DEP...etc si mai jos dai la ADD iti alegi shortcut-ul jocului si dai Ok, dupa care dai Apply Ok si gata.