| Iliuta82 a întrebat:

Sall... mie imi place de o fata de la scoala si nu stiu daca ea ma place... si oricum cum sa fac sa fiu mai atragator daca sunt mai grasut? cum sa ma port cu fetele? multumescwinking

Răspuns Câştigător
| ChicalovesEdward a răspuns:

Bunawinking,eu nu-i prea cred ca daca esti mai plinut arati mai atragator(la toti biiteiihee hee,sa te comporti cu ea cit mai frumos,sai cumperi inghetata,o ciocolata,la un suc, si ea poate o sa isi dea seama ca o placi si atunci ori va continua sa accepte, ori iti va spune daca nu te place...succeswinking

2 răspunsuri:
| Copilaaioo a răspuns (pentru ChicalovesEdward):

Draga catalin pretenasul meu.sincer trebuie sa fii TU ca sa te placa fetele

| Iliuta82 explică (pentru Copilaaioo):

laughing) prietenasa mea e greu laughing