| crispy*cookie a întrebat:

Baietii, ce parere aveti de fetele f slabe?
Ma refer de la talie in sus...(inclusiv obsesia voastra...acolo chiar arat rau) pentru ca in rest totul e super ok.

Am o (prima) intalnire cu un baiat care ma place foarte mult si...imi e cam teama de momentul in care ma va lua in brate si...
Plus de asta, din cauza problemei nu ma pot afisa cu bluzite mulate sau decoltate iar acum pentru ca se apropie vara nu stiu cum ma voi eschiva. El nu cred ca stie cum arat si in zona aia, pentru ca pana acum vremea mi a permis sa ma imbrac mai gros si mna treaca-mearga. Am inceput sa port mai mult fuste pentru ca asta ar fi singurul lucru...atragator sa zicem. Dar nu stiu, asta nu contrabalanseaza cealalta chestie.

Be honest plshappy

3 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Pai ea a zis ca e slaba hahahahaa

| stefan31 a răspuns:

Buna, stai linistita ca daca chiar te place nu se va uita la talia ta, in plus femeile foarte slabe nu sunt frumoase.

| 0100102002_8178 a răspuns:

Daca esti frumoasa, nu o sa se uite cat esti de slaba si daca ai pe dansu marewinking Pa pa }{}{}{