| AndreiHELPme a întrebat:

Sall. imi place de o fata dar nu stiu cum sa ma port de fata cu ea ca sa pot sa o cuceresc.intr-o zi am observat ca se uita de parca l-ar fi placut pe altul se vedea in ochii ei. ce sa fac? ofer fundita sfaturilor de valoare. multumesc

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Simplu! Afla ce-i place si ei, asa veti avea ceva in comun. Cum am zis afla-i pasiunile. vorbeste cu ea cat mai mult, spune-i " indirect" ca-ti place de ea. Stiu eu ia-o din greseala de mana.Petrece mai mult timp cu ea si totul se va transforma intr-o poveste de dragoste happy. Bafta!

| AndreiHELPme explică (pentru JustDeedee):

Multumesc ai fundita

| JustDeedee a răspuns (pentru AndreiHELPme):

Nu ai pentru. ce scumpa:* sper sa-ti fie de folos!

5 răspunsuri:
| eusicumine98 a răspuns:

Hey. Tias zice sa te uiti atent in ochii iei fara sa zici nimic, necontand distanta dintre voi, apoi daca esti la aceeasi scoala cu ea, "izbestete" in ea si apoi cere'ti scuze si fii tu mai tupeist si dupa ce faci de mai multe ori asta zii ca o placi, dar zii in fata si asa vei vedea ce reactie are si in zilele care urmeaza uita-te in continuare in ochii ei si incerca sa faci un moment special, romantic oarecum, adica sa fiti singuri intr-un loc si sarut'o tandru si crede-ma ca va fi impresionata big grin. Fundita?

| AndreiHELPme explică (pentru eusicumine98):

Zameeesteee nu ma lasa sa iti dau fundita

| AndreiHELPme explică:

Multumesc justdeedee\