| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Sall! Am 12 ani.cum sa port o discutie lunga pe facebook? Pur si simplu nu stiu ce sa spun.P.s.Imi place de o fata mult, dar nu o cunosc.nu am vorbit cu ea niciodata.deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DarkGirl92 a răspuns:

Uite un ex de conv: He:Buna
She:Buna
He:Ce faci?
She: bine, tu?
He:Bine, de unde esti?
She...
He :ce gen de muzica asculti?
She...
He: in ce clasa esti?
She.
He: Care`i materia ta preferata?
She.
Hebig grina-mi si mie id-ul tau sa mai vb pe mess
She...id_666 laughing)
Cv de genu.
Si de aici o lungesti...ce mancare preferata are, ce sporturi practica, etc...

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ti s-a inchis dictionarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu: buna, te-am vazut pe aici si m-am topit mai rau ca un diamant aruncat intr-o tigaie!
Ea: wtf?!? cine esti?
tu: sunt x am 12 ani si inca 6 pana la maturizare. Vrei sa vorbim discutii fara sens in scopul de a ajunge...sa ne imbarligam degetele in tastatura?
ea: nu prea stiu, am pisici in casa, luni am ore de canto.
tu: la ce canti? mi-ar placea sa te ascult pana la paralizie corporala.
ea: serios?!? nu vrea nimeni sa ma asculte in ultima vreme.Cant la pomeni si rar la vioara...
tu: care ar fi sansele, ca intre noi doi sa existe ceva special...adica un crater vulcanic, doua placi tectonice deplasate, o intindere mlastinoasa?
ea: pai nu stiu, stai sa aduc o ruleta sa vad cat mi-a mai crescut parul azi
tu: pot astepta o vesnicie...cred ca TE IUBESC!

intelegi tu! si cu multe laughing big grin straight face succes!

| july00 a răspuns:

Cum dracu?!
Vorbeeste cu ea.thinking

| shadow222 a răspuns (pentru july00):

Las-o balta asta are 12 ani nh stie ce e q el acum da de o fata mai frum dp fb si nu stie cum sa devina prietena lui dar el habar n-are de unde e afata deci lasa-l ca nu se merita bataia de cap cu astia de 12-13 anii...

| july00 a răspuns (pentru shadow222):

Ai dreptate.

| BoMbAsExYsRl a răspuns:

Nu ai vorbit cu ea da iti place. rolling on the floor)))))))))))))))vai de mine

| maximstefirta a răspuns:

Eu cred ca tu nu trebuie sa te indragostessti in cei pe care nu ii cunosti deoarece, nu stii nici odata cine se afla dupa ecranul calculatorului.mult succes si ai vreme cind sa te intilnesti cu fetelewinkingwinkingwinkingwinking