| anonim_4396 a întrebat:

Sall, stie cineva vreun joc gen gta san andreas? l-am avut pe pc dar l-am sters, am facut vreo 15 misiuni si m-am blocat, n-am reusit sa trec mai departe.stie cineva niste jocuri similare, dar ceva mai usoare? daca se poate vreau si un link.multumesc anticipat! PS:sa fie pana in 4-5 gb, ca mai mult nu stiu daca duce pc-ul, si oricum sa stau sa descarc cu 200 si ceva de kb/s...

Răspuns Câştigător
| alinuzzu24 a răspuns:

Mafia 1, Mafia 2, Far Cry 1, 2, 3 sau 3 blood dragon, Gta Myryad Island, Saints Row.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

12 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Liliana, l-m avut si pe ala si am ajuns pe locu'8 nu mai reuseam sa fac mileston-uri ca ma prindea politia, mersi oriqm

| Iliutz a răspuns:

Grand theft auto vice city.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca james bond 007 bloodstone

| availablehandyman a răspuns:

Driver san francico, driver paralel scarface

| Alecsandriii a răspuns:

Incearca Watch Dogs e fain

| darkmind2277 a răspuns:

Joca SAMP eu am incercat si mi-a placut.

| blackdawe a răspuns:

Godfather, mafia, sunt doar cauta pe youtube si vezi

| Andrw a răspuns:

Mafia 1, mafia 2, the godfather, the godfather 2, just cause, total overdose, driver parallel lines, driver, driv3r, saint's row 1, saint's row 2...toate sunt gen gtawinkingwinking

| ElegyDrift a răspuns:

Need for speed world

| PopLucian99 a răspuns:

Pai gta san andreas era chiar usor smug

| Laurentiu_Iulian_1989 a răspuns:

Igi 2 war thunder fifa 2013 si minecraft

| maxpaul a răspuns:

Incearca sa bagi moduri sa Savegame in gta sa un savegame 100% daca nu vrei moduri ceva care sa faca jocul mai interesant