| RândunelPisică a întrebat:

Sall! sunt din bucuresti da CA MA DUC in targ cam cat costa o pereche de prepelite? funda! plizz urgent!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus!
Trebuie să ştii că sunt prepeliţe ce se cresc pentru ouă şi prepeliţe care se cresc pentru carne, preţul se negociază, ai grijă să verifici un pic şi starea lor de sănătate, dacă vânzătorul are acte, etc.
Acest site te-ar putea ajuta pentru viitor http://afaceri-prepelite.afaceri-agricole.eu/? gclid=CIeG_pKm3qwCFQcm3godlWQibA
Nu ştiu cât de actuale mai sunt aceste preţuri 4 Pui - 1-35 zile - Pret in functie de varsta
4 Prepelite ouatoare - 11, 9 Lei
4 Prepelite reproductie - 11, 9 Lei
Mari succese!