| Doryancik a întrebat:

Sall, imi spune va rog cineva cum imi fac prieteni pe Facebook?
urgent plizz.

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Poti sa vizitezi profilele prietenilor vostri comuni (Cauti postari sau simple like-uri) urmand ca ulterior sa le trimiti friend request. Poti sa cauti pur si simplu persoane pe care le stii scriindu-le sus numele si apoi sa le dai friend request. E apoi usor sa te folosesti si de chat pentru a porni o discutie amicala.

| Konata a răspuns:

Buna!
Poti vizita profilul prietenilor tai pe facebook si sa te uiti la pozele lor. Vezi cine a dat Like la poza ei\lui si trimiti cerere de prietenie happy.

Pa, pa!

| Azµre a răspuns:

Caută prieteni la prietenii tăi, vezi care îi cunoști de acolo. Sau importă de pe mess!