| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit tot mai des ca digi sport nu va mai transmite in 2014 formula 1 din pacate. Eu am 2 intrebari:

1. Este sigur ca digi sport nu va mai transmite formula 1 in 2014?

2. Unde pot vedea pe PC formula 1? Am auzit la cineva ca pot vedea pe BBC sau pe Skysports, dar nu ma pricep pe ce sa dau, urasc sa ma uit la tv pe pc. Va rog sa-mi dati un link sau sa imi spuneti unde pot vedea formula 1 pe pc.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din pacate, e adevarat.
Si pe mine ma scoate din minti ideea de a nu putea vedea cursele; n-am ratat niciuna in ultimii 40 de ani.
Incerc sa aflu unde s-ar putea vedea, pe internet, dar nu-mi fac prea mari sperante; Bernie e un zgarcit notoriu si nu prea cred ca ar permite vreunui site sa ofere vizionare gratuita.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Am auzit ca pe Skysports sau BBC, dar eu sunt varza la TV pe PC, dar am auzit ca o sa fie formula 1 la dolce sport. Asta e, macar vad si eu Formula 1 de pe telefon, de pe dolce mobile, daca ai net de la romtelecom sau cosmote.

| Yusuke16 a răspuns:

Asa este, nu se va mai transmite pe Digi Sport. Aici poti vedea Formula 1 toate cursele care urmeaza sa aiba loc! http://www.videosmok.com/p/2014-formura-1-live-marele-premiu-de-la.html Nu exista reclame, intreruperi ale player-ului, calitate video foarte buna!

| neutrino a răspuns:

1. Da.
2. Dolce Sport.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Si undeva pe net pot vedea? Ca eu am net de la digi. Merge pe vreun site?