| CazyLoop a întrebat:

am inceput si eu sa ma joc grepolis si am abia 2000 de puncte dar multi mi-au dat atacuri si mi-am pierdut toate unitatile si nu-s asa bun rog pe cineva care are cont de 3000 de puncte+ si nu se mai joaca daca vreti sa mi-l dati mie dau
DUNDA+VOT Va rog mult.

4 răspunsuri:
| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Iti dau eu un truc cum sa nu fii atacat( din pacate nici nu poti sa ataci): deci cand pornesti modul de vacanta trebuie sa astepti 24 de ore in care nu poti fi atacat dar nici sa ataci, dar poti sa construiesti... de fiecare data cand se termina aceste 24 de ore inchizi modul vacanta si il pornesti din nou.
ATENTIE!: merge doar de 48 de ori pe an, deci o sa ai 48 de zile sa te vii la putere.
Asa o sa ai timp sa iti gasesti alianta buna, sa te pui la punct ( dar sper ca ai minim 4 sate cu tarani ca daca nu o sa mearga mai greu, dar nu imposibil ( poti sa le cuceresti inainte sa reinnoiesti cele 24 de ore pe alea de pe insula ta si daca ai nave si de pe alte insule...)

| CazyLoop explică:

Funda pardonlaughing

| CazyLoop explică:

PS:sa fie pe lumea hiperborea