| abcfed a întrebat:

am o problema cu google chrome... nu vrea sa se instaleze! zice asa: Instalarea nu a reusit.Programul de instalare google chrome nu a pornit.
ce trebuie sa fac ca sa se instaleze? va rog muult ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa descarci/instalezi si alt browser. Daca tot nu merge reinstalezi windows-ul.

| Doctorfishadi a răspuns:

Am avut in urma cu cateva zile aceeasi problema.Singura optiune a fost reinstalarea sistemului windows.La mine nu mergea sa instalez nici up-date la flash player.Am incercat n metode, nu a mers si dupa ce m-am enervat l-am reinstalat. Unii zic ca merge cu un program de instalare alternativ(acela care vine in unele cazurii cu chrome)baliverne nu a luat-o deloc.Asa ca reinstaleaza windows-ul. FUNDA si BAFTA!