| Xeris a întrebat:

Sall tpu.Am si eu o problema.
E la scoala un baiat care e de varsta mea si imi place de el.
Mergem amandoi la karting si cred ca ma place si el dar el a mai fost cu prietena mea (care de asemenea il placea) si relatia nu a durat mult (5 zile).
Acum ea nu vrea sa ma sustina (desi eu i-am fost alaturi) si nu stiu ce sa fac.
Eu am mai fost cu el intai cam 2 luni dupa care o colega (care nu ma place) la sarutat.
Oare sa fiu sa sa nu fiu cu el? Prietena mea are dreptate sau e doar geloasa pentru ca relatia mea cu el a durat mai mult?
Va rog ajutati-ma.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Eu chiar cred ca prietena ta e geloasa pe tine, si nu merita sa o numesti prietena atat timp cat nu te sustine in aceasta problema. Dupa parerea mea faci cum crezi, daca va placeti reciproc si vrei sa fii cu el, da-i drumul, nu ai absolut nimic de pierdut!

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

E geloasa pentru ca te lasa si de aia se supara nu e prietena ta daca era trebuia sa te lase.Tu fii cu el si las-o pe ea ca nu e prietena ta