| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Azi mi-sa descaracat de tot telefonul si nu se mai incarca dar telefonul se deschide! Funda cel care imi spune ce trebuie sa fac!

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Daca nu ti se mai incarca, inseamna ca este o eroare in soft. Softul telefonului trebuie upgradat(updatat). Du-l la un service unde se repara telefoane, dar eu spun ca este de la soft, pentru-ca si eu am patit ceva de genu, imi puneam telefonul la incarcat, il tineam 1-2 ore si cand il scoteam bateria era goala.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA!