| anna_7534 a întrebat:

Am descaracat de curand opera... I ok dar acum la mail mi se deschide tot cu opera...Cine stie ce setari trebuie sa fac sa nu se mai deschida cu opera? Mersi

Răspuns Câştigător
| rebelutza4u a răspuns:

Si eu am patit asa si daca o sterg nu mai pot sa intru deloc la mail...deci nu stiu i ceva naspa.

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Pai e si normal daca ai selectat Opera ca fiind 'default internet browser'. Porneste internet explorer si te intreaba ceva de genu 'select internet explorer as default browser' dai 'yes' si o sa iti porneasca mailul in internet explorer. dar nu vad care e problema cu mailul in opera.
Si eu tot opera foosesc si sunt multumit de el.
sper ca te-am ajutat.winking