| Michaella12 a întrebat:

sall tpu.Care este cea mai buna varianta a filmului cei trei muschetari? adica care respecta cel mai mult actiunea cartii? vreau ca filmul sa fie cat mai apropiat de carte ..Am vazut pe net multe variAante dar nu stiu care este cea mai buna. funda ajutor va rog

1 răspuns:
| alinaalin955 a răspuns:

Cam toate filmele sunt bunisoare, poti sa le vezi pe toate.
De respectat ce se intampla in carte nu se prea poate, ar trebui un serial.
Poate sa-ti placa un film chiar daca nu respecta prea mult ce se intampla in cartea dupa care a fost facut.
Vezi prima data filmul din 1973.