| bogdanz04 a întrebat:

tocmai mi-am facut un chat(chat de xat)si nu stiu cum pot baga radio.Ma puteti ajuta sa bag radio pe chatul meu?

Răspuns Câştigător
| FlorinMihai a răspuns:

Atentie cand intri in pagina ta de xat dai la Editati-va Chat-ul
iti apare o pagina u dai la extra functii
iti apare o pagina si dai in jos si ai acolo radio station si acolo bagi frecventa radioului si dai update thense option Succes!

| bogdanz04 explică (pentru FlorinMihai):

Am dat la Editati-va Chatul si nu imi apare extra funxtii apare decat sa schimb fundalul, sa schimb grupul si functionalitati extra... am dat la toate si la nici una nu a aparut nimic de radio

| FlorinMihai a răspuns (pentru bogdanz04):

Deci fii atent intri in chat si undeva jos dreapta scrie mic ceva cu "Edit" dai pe el o sa iti apara sa bagi parola. Dupa ce ai bagat parola dai la CHAT BOX SETTINGS si undeva mai jos scrie RADIO STATION iti bagi adresa acolo apoi dai UPDATE THESE OPTION si gata Succes!