| andreaz323 a întrebat:

vreau sa va intreb de ce nu mi se incarca metin imi da ca nue compatibil bla bla bla si as vrea sa stiu ce sa fac sami
mearga

1 răspuns:
| RobertoRobby a răspuns:

Daca ai pc din lemn e clar... uitate la cerintele fiecarui joc inainte de al descarca:d daca jocul cere 2 ghz (vorba vine) si tu ai 1, 6, 7, 8. nu merge, daca jocul cere 1 gb de ram si tu ai 512 nu merge, daca jocul cere placa video de 512 si tu ai de 256 nu merge, uitate la cerinte, sper ca te-am ajutat FUNDA?