| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPUisti si TPUiste,mai ales TPUiste,am o intrebare,de ce fetele cand se supara,sperie, enerveaza, le doare capul? Sunt destul de curios,si as vrea sa stiu mai multe lucruri diferite despre fete, din curiozitate, adica sunt asa diferite.

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Eu cand ma supar, plang.
Cand ma speriu, imi amortesc brusc mainile.
Cand ma enervez fac scandal sau parasesc ofuscata incinta (bineinteles, trantind usa).
Ma doare capul cand sunt racita, cand mi-e foame tare sau cand imi obosesc ochii foarte mult.