| St3au2 a întrebat:

Sall... voi ce credeti e normal acest lucru adica la scala generala am avut numai note de 10 si 9 iar acum sunt la un liceu bun, profil real mate info si cred ca o sa am un 3, eu cred ca la liceu e normal sa ai si note de astea voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Daca inveti, esti silitor/silitoare si esti atent/a nu primesti 3! happy

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu oi fi eu mare profesor dar, cum DUmnezeu aveai tu 10 si 9 cand tu nu stii sa scrii cum trebuie? (eu recunosc am 11 clase dar nu ma dau rotund)
Cu cine ai facut romana? cu femeia de servici?
Eu barem n-am scoala dar tu ce scuza mai ai?
Nu te mai lauda ca aveai 9/10 la generala, ca nu se vede dupa cum scrii.
Tradu si mie ce e aia ''scala''

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Omule,asta inseamna ca notele din generala nu au fost date pe bune, adica pe cunostintele tale reale.Acum ti-ai facut media pentru un liceu bun si nu faci fata.Si nu, nu este normal.Normal ar fi trebuit sa faci macar de-un 7, daca stii cat de cat mate.Si asta e din vina profilor din generala, ca dau note pe ochi frumosi.La bac ce te faci? La ce facultate intri? Acum ai de recuperat 4 ani de mate.Ia mai gandeste-te si pune burta serios pe carte, ca nu-i de gluma cu viitorul tau.