| kynezu a întrebat:

Sall. vreau sa va intreb ceva, aveam o placa onboard de 96 pe care fifa 07 imi mergea bine insa grafica nu era chiar f buna, acum mi-am pus o placa video nvidia fx 5500 si grafica e f buna dar mi se blocheaza pentru o secunda cand dau sut la poarta sau ma ciocnesc cu cineva! celelalte jocuri merg f bine, aceeasi problema o am si la fifa 08.am 512 ram, processor 2800ghz si placa de care v-am zis 256mb nvidia fx5500.va dau funda daca macar imi explicatibig grin

1 răspuns:
| REDSQ a răspuns:

Fifa probabil are niste cerinte pe care nu le indeplineste complet placa ta grafica. Se poate sa nu ai toate alea 3DGlide, 3DNow! Iar RAM-ul e cam putin pentru ce vrea jocul cred...