| ColorfullKiiid a întrebat:

Sally! am si eu o problemahee hee ...atunci cand iti [ui gene false, le lipesti cu un lipici special, nu?, iaer atunci cand le dezlipesti nu iti smulgi si genele tale?thinking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lipiciul/adezivul genelor false din comert este de o calitate foarte proasta, este unul slab (genele uneori se dezlipesc la capete si fara sa incerci tu sa le dai jos oh go on laughing ), din acest motiv nu prea sunt riscuri, ca iti vor cadea si genele tale, insa e posibil sa cada 2-3 whistling, dar nu e ceva foarte grav.batting eyelashes
Succes! day dreaming

| OanaG a răspuns:

Pai daca ar fi sa-ti smulgi si genele tale ce fata si-ar mai pune?laughing

Nu, nu ti se vor smulge!

| oana_8373 a răspuns:

Da.cand iti cumperi gene false iti da in pachetel si lipici specialhappysi nu.cand le dezlipesti nu ti le smulgi si pe ale talewinkingse dezlipesc foarte usor:*