| MegaGiovannY a întrebat:

Sallz TPU.am si eu nevoie de ajutor
Ce program as putea lua ca sa filmez foarte bine in joc si sa filmez si pe dekstop.
Si cu ce program as putea sa fac filme cum este acesta: http://www.youtube.com/watch?v=RgnozOKTnMc

2 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Incearca fraps.

| 96SeB96 a răspuns:

Bandicam, camtasia studio 7/8, poti si fraps dar poti filma doar 3 minute parca sau 3 sec. nici nu mai stiu. trebuie sa cumperi fraps pentru a filma cu el.
programe pai : Sony Vegas pro 8/9/10, Power Director 9/10, Movie Maker si chiar si in Camtasia Studio 7 poti face.
funda? laughing chiar daca am intarziat? laughing