| just0stefana a întrebat:

Saltare...
imi trebuie si mie va rog frumos un referat care sa descrie drumul energiei electrice de la producator pana la consumatori!
dar ar trebui sa se specifice ce fel de sursa de energie e... eoliana, termala, etc.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Emo-ul meu favorit, ne jucam putin de-a legea lui Ohm? Sa vezi ce electrocutari iti dau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, Stefanuca! Hopa sus in Porche-ul tau Boxter si da o tura prin oras! Toti baietii o sa sara cu referate la picioarele tale!
Good luck!