| Maria2894 a întrebat:

Saluatare! Ce planuri aveti pentru vara asta? Ce sa fac ca sa nu ma plictisesc? Mersi mult...

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Inot, muzica, sport- alergare in parc, role, seara navigare pe net, iesire la o terasa, excursii,. totul e posibil - in functie de buget!

| beka a răspuns:

Ks nu te plictisesti iti trebuie banilaughing, daca ti-ai strans ceva bani pentru vara, no s te plictisesti deloc pot sa faci orice( cluburi, stranduri, parcuri de distractie, sopping, iesiri cu fetele, poti sa-ti cumperi un catelush si sa iesi zilic cu el.etc)

| N0 nAmE a răspuns:

Organizeaza cu prietenii/nele tale excursii, drumetii, distractii... distreaza-te cat de mult poti pentru ca e scurta vacanta