| LordCristobal a întrebat:

Saluatare TPU!
Care este sortimentul vostru de branz preferat?
Cel de vaca,oaie, capra sau bivolita?
Si care este cel mai sanatos si nutritiv?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

De oaie imi place cel mai mult dar nu prea se gaseste, nu ceva bun, in general este amestecata cu din aia de vaca sau capra si nu mai e acelasi lucru. Cea mai sanatoasa e cea de vaca, nu e asa de grasa.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal este sortiment de branza nu de branz.
Oaie si capra.

| LordCristobal explică (pentru darrio2007):

Am tastat prea repede si am mancat din greseala o litera.

| darrio2007 a răspuns (pentru LordCristobal):

Toti gresim.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La Botosani este un caș mai deosebit, facut cu lapte de vaca, oaie, si poate inca un fel.
Ala e preferatul meu.
N-am idee care e sanatos si nutritiv, eu aleg dupa gust.

| J0B0MAT a răspuns:

Capră.
Tata și cu niște băieți o fac pe cea mai bună.

| iulia0514 a răspuns:

Telemea de bivolita pentru că este foarte bogat în vitamine și conține mult calciu mineral necesar pentru dezvoltarea oaselor și de asemenea conține și peptide derivate din cazeina și reduce riscul de osteoporozalaughing acum depinde de fiecare noi consumăm oricum multe produse lactate dar asta ne place cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una îmi place brânza Feta datorită faptului că e cremoasă. happy