| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai stiti despre "cipuri"?
se mai pun?
in ultima vreme nu am prea auzit de ele si as vrea sa stiu daca se pun
mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai primit la sf.botez pecetea sf. duh pe frunte in chip nevazut.satana vrea sa fii a lui si va cauta sa-si puna si el pecetea lui pe fruntea sau pe mana ta. ce folosesc oamenii si nu se pot lipsi? banii. ei banii vor disparea si vor fi implantate cipurile si nimeni nu va putea vinde ceva sau cumpara daca nu are semnul fiarei sau semnul numelui fiarei care este 666. dar mai dureaza.citeste totusi apocalipsa din biblie daca esti interesat.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Doar ca se analizeaza problema in continuare, sunt multe opinii pro si contra...

| Parintele a răspuns:

Nu s-au pus si nici n-or sa se puna.ASTA O ZIC POPII CA SA PROSTEASCA LUMEA.

| Irina a răspuns:

Da se pun, iar din 2012 vor fi si pe buletine, nu doar pe pasapoarte.

| mioara a răspuns:

NU FOARTE MULTE

| lacrimi a răspuns:

Intr-o buna zi o sa se puna...nu cred ca s-a facut atata tevatura pe marginea acestui subiect degeaba. astepta numai sa ajunga EURO moneda mondiala si atunci incepe problema big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie anul acesta profa de religie ne-a spus ca in viitorul apropiat va veni moda cu cipurile... iar unul din clasa a zis... bun ne pun cipuri vom deveni nemuritori... dar noi copii vom mai face? si a raspuns ca nu pentru ca acel cip te ajuta sa numai ai nevoi sexuale...cam asa imi aduc eu aminte...si ne-a mai recomandat sa vizionam ingerul digital eu l-am copiat dar nu am indraznit sa ma uit la el pn acum.nu stiu pur si simplu nu am curajul respectiv...