| LiLlYAnNe a întrebat:

Acesta este primul meu site si doresc sa iasa perferc.
1) Imi spuneti ce parere aveti? Acest site este despre anime.
http://babyloveanimegirl.piczo.com
Nu am terminat inca situ.
2) Imi spuneti ce ar trebui sa mai adaug?
3) Intrati pe "blogul ANIME" si la intrebarea mea sa imi raspundeti (va implor).
4)Spuneti-mi ce nu este frumos ca sa corectez.

Va implor sa imi raspundeti la toate intrebarile [-o

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

1. Ai niste greseli pe pagina principala pe care ar trebui sa le corectezi. Gen: "Vom cunoaste cele mai frumoase ANIME-uri cunoscute vreo data". Si "Cind privesti un ANIME pe (in loc de un) japoneza si ai traducere jos unele cuvinte le memorezi, nu".

Mi s-a parut insa o incercare draguta de a justifica nevoia noastra de anime. Pot spune cu mana pe inima ca m-au educat aceste animatii^^.

Imi place pagina de chat.

3) Pe blogul anime ar trebui sa pui link pentru fiecare anime. Pe prima pagina ai zis "anime-urile noastre preferate", ceea ce implica 2 persoane sau mai mult care au facut acea lista, dar eu am impresia ca sunt anime-urile tale preferate. tongue

2) ~ Inteleg ca site-ul tau nu e terminat, asa ca sper sa mai apara niste linkuri intre timp. Uite ce poti face: poti sa pui muzica OST anime. Ai acolo o intrebare cu muzica rock - ei bine, poti pune si de-aia. Majoritatea celor care s euita la anime sunt rockeri - nu stiu de ce, dar asa am constatat. Si nu a fost niciodata o rusine sa asculti rock. Nimeni nu se ia de rockeri, insa de manelisti sau house-eri...aoleulaughing.
~ ceea ce practica toti: manga doujinshi, fan art, GFX (adica avatare, sig-uri si wallpapere, toate facute de membri), fan fiction in romana, AMV-uri, OST song cover si concursuri de manga, fan art, GFX, fan fiction, AMV-uri, OST song cover (dar pentru asta ai nevoie de instrumentalele cantecelor; unele se gasesc pe youtube).
~ al doilea poll, daca se poate, da-ne mai multe variante
~ pagina de blog anime are parte de o imagine, frumoasa de altfel, dar care se repeta. Chestiile astea sunt putin enervante, stii? Ti-as recomanda, daca tii la acea imagine, macar sa o faci mai mare, incat sa ocupe ecranul. Fa-o cel putin 800X600 sau ce alta rezolutie vrei. Stiu, o sa pierzi din calitate. Daca insa nu tii neaparat la imagine, exista o gramada de wallpapere out there, si poti chiar tu sau vreun colaborator sa faceti unul.

"ANIMEUL e o parte a dragostei si a sperantei." Asta nu am inteles-o. E prea profunda pentru mineXD

"SITU-UL VIETII INSUSI!" exagerezi putin

4) Doar greselile de exprimare si entuziasmele exagerate.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E foarte frumos.
2 ) Ai putea sa adaugi si Tsubasa.
3 ) Am raspuns. La nebunie.
4 )Ai putea sa schimbi culoarea scrisului. Sa pui ceva mai viu dar nici prea strident.

Abh
| Abh a răspuns:

Pune o imagine de background care sa nu arate asa urat din cauza repetitiei.

Abh
| Abh a răspuns:

Serios, chiar nu realizezi ce naspa se vad patratele alea cu buline pe fundal?
foloseste imaginea asta:
http://www1.blogblog.com/dots/bg_dots.gif

| Alphawolf a răspuns:

E dragut. Trebuie lucrat ceva la shape, dar nu pot sa-ti dau idei ca nu ma pricep.

| unicka a răspuns:

Am raspuns la intrebarea ta nu poti pune si chat room? eu am pus pe al meu

| LiLlYAnNe explică:

Ok.

| LiLlYAnNe explică:

Voi aduna neaparat.winking

| LiLlYAnNe explică:

O sa schimb bulinele daca nu va plac.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Este bunicel ...insa daca ai avea mai multi vizitatori ar fi mai bine.incearca sa iti aduni cat mai multi membrihappyParerea mea :*