| MBG a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?

http://mbgblog.forumgratuit.ro/forum

Cei care spune-ti ca nu-i fain sau din astea...il rog frumos sa-mi spuna ce nu-i place sau ce ar trebui sa adaug la el :)

P. S. Cand intrati pe site de preferinta nu folositi Google Chrome ca nu se vede tot scrisul...se vad semne aiurea

4 răspunsuri:
| MBG explică:

Tehnic..eu cand ma uit la poza nu vad nimic negru...este un emoticon galven si restul albastrii si numele meu intre ele...

| MBG explică (pentru MBG):

Scz..am incurcat intrebarile intre ele laughing

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Mi-e mi-a placut. Dar ai putea sa mai adaugi cate ceva vad ca te pricepi.Culoarea de fundal imi place cel mai mult pentru ca ador negrul.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Prea mult negru.Si e ciudat, puteai sa pui al ca la TPU.
Parerea mea.