| MihaicaDan a întrebat:

ajutati-ma cu jocu ala Assassin's creed 2 cand ii dau drumu imi arata ca trebuie sa fac cont dar cand fac nu merge are ceva el sau nu? Daca stiti spuneti-mi si mie sau daca nu poate am gresit eu la cont zicea cai incorecta parola sau id. DAca nu stiti ce are faceti-mi si mie un cont! Funditzzzaaaa Xbig grin

1 răspuns:
| danyelo112 a răspuns:

Nu corespund configuratiile de la joc cu cele de la pcu tau...incearca alt joc gen assassin's creed.