| danyceltare a întrebat:

Salut am 12 ani. Ce ziceti e o buna idee sa incep sa scriu o carte chiar am o idee si chiar vreau sa o scriu?

2 răspunsuri:
| alexutzalovebi a răspuns:

Sincer bv tie pentru initiativa, nu stiu cati tineri de varsta ta se gandesc sa scrie o carte cand sun t mult mai imp drogurile, fumatul si bautura... felicitari daca ai sprijin material pentru ca sincer vei avea nevoie pentru tiparire.etc nu mai sta pe ganduri nici o clipa.BAFTA!

| Nataly11 a răspuns:

Pai aceasta depinde de starea ta interioara, caci unii la virsta de 12 ani se mai joaca cu papusi "barbi" iar unii devin micii poetzi! )) Chiat imi face placere sa cunosc ca sunt asa oameni cam tine! Deci, incearca! Oricum asta nu-ti va frace rau!