| Edward_5128 a întrebat:

Salut

Am descarcat cheat engine 6.0, dar nu stiu sa-l folosesc pentru farmerama.Stia sa ma ajute cineva? Funda garantat.

1 răspuns:
| doKKz a răspuns:

Nu te chinui. Cheat Engine [Orice versiune] functioneaza doar pentru jocurile din PC care nu sunt Online...
Daca modifici banii de exemplu la farmerama, se vor schimba doar de forma. Daca incerci sa cumperi ceva etc nu functioneaza. Daca dai Refresh la pagina banii revin la normal. Nu prea stiu jocul am dat doar un exemplu...

Funda?