| buicanpaul a întrebat:

AM DOWNLOADAT EmpireMT2 dar cand incerc sa intu pe cont imi scrie "server down" si am inteles de la niste prieteni ca ei pot intra pe server. Stie cineva ce are? Multumesc!

3 răspunsuri:
| nevermind_6208 a răspuns:

Eu am jocul in original, si din cate am inteles si de pe net si din fisierele jocului trebuie sa il autentifici ca sa il poti juca! iti trebuie un cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ia-ti crack de pe empiremt2.eu de la asta ei.

| buicanpaul explică:

Pai si unde trebuie sa bag acel cod ca prietenii mie decat l-au descarcat si atat.