| xAnonimBlack a întrebat:

Salut, am facut un video cu o iluzie facuta de mine, ziceti ce parere aveti! dau FUNDA la primul com! http://www.youtube.com/watch?v=iVw3cH1yam8

Răspuns Câştigător
| Rebelushh_Stefy_1998 a răspuns:

Foarte tare. Aveai vreun magnet ceva care o facea sa se ridice asa?

| xAnonimBlack explică (pentru Rebelushh_Stefy_1998):

Nu nu este vorba de magneti este un alt principiu la care am vegetat foarte mult pana sa il descoper se putea intr-un mod mai simplu sa cumpar trucu dar fiind vorba de 4000Ron am decis sa imi pun mintea la contributie.

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Foarte captivant. bravo. continua tot asa.winking

| AndreiMatei a răspuns:

E misto big grin