| Ion1592929 a întrebat:

Salut, am fumat iarba cu o zi inainte de testul antidoping, era prima oara si am tras doar vreo 6 fumuri, era un cui de 0.4 0.5. Avand in vedere ca a fost test cu urina si era prima oara cand am fumat iarba, am sanse sa scap la test?

3 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Pe langa: de ce ai facut asta cand a doua zi aveai testul?
Stiam din auzite ca iarba ramane in sistem mai mult ca alte droguri si poate fi detectata intre 1-6 zile dupa uz.
Multa bafta si ai grija ce faci, fi constient si ai grija de corpul tau.

| darrio2007 a răspuns:

Esti plin de „inteligenta".

| SG1995 a răspuns:

Nu prea. În salivă THC-ul rămâne 4-5 ore maxim, dar sânge și urină poate fi detectată până la 12-14 zile după consum.