| digitaldoom a întrebat:

Am consumat un drog usor( nu shop ci natural). peste 2 zile trebuie sa fac analize la sange si la urina. A fost prima oara in ultimele 4 luni in care am consumat si au fost doar 3-4 fumuri.
Sunt sanse sa iasa ceva ciudat in analize (acestea nu sunt pentru detectarea drogurilor ).

Funda

Răspuns Câştigător
| FuckTWorld a răspuns:

Nu iese in nici o analzia, eu fumez iarba de 2 ani de zile, am avut si perioada de 2 luni de zile in care fumam in fiecare zii, mi-am facut si analizele in perioada aia si absolut nimic nu se vad la analizele normale, tin sa precizez nu fumez tigari si nu beau deloc, de la shop sa nici nu fumezi niciodata ca nu si sanatoase si ai gresii.Nu-ti fa grija din nici un punct de vedere, tigarile si bautura is mai daunatoare. Numai Bine!

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Nu mai ai nimic... daca ai luat doar 3-4 fumuriwinking deci esti bine..bafta