| RELIEF a întrebat:

Astazi am fumat pentru prima data. Nu am fumat tigara normala, am fumat dintr-un cui. (tutun amestecat cu iarba). Cei de langa mine mi-au aratat cum sa trag in piept, si am tras direct in piept. Si din 3 fumuri trase, la fiecare m-a cam durut in piept cand am tras. Prietenii mi-au zis ca e normal, ca e prima data si e normal, dar am simtit nevoie sa intreb si aici. Deci, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai normal ca te durea in piept reactioneaza si organismul tau la prostiile pe care le faci

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu e normala lumea frate. Mine-poimaine iarba punem pe masa nu paine. Felicitari, da-i bice pe viitor!

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Este perfect normal, organismul reactioneaza asa pentru ca este prima data cand introduci fum plin de substante chimice.

| Stefan_Ionut_Ursache_1987 a răspuns:

E normal, mai ales ca ai fumat un cui, plamanii tai reactioneaza la invazia fumului.