| RangerxD a întrebat:

Vineri am fumat 1g de iarba in 5 oameni, iar joi urmeaza sa fac analize de sange si de urina. Nu sunt consumator regulat, este a doua oara cand fumez, iar prima data a fost in urma cu un an. Tin sa mentionez ca de sambata am fost la sala de fitness in fiecare zi (am citit undeva ca sportul poate scoate thc din organism). Sunt sanse sa apara ceva la analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex337 a răspuns:

În cea de urina se vede! Dar doar intr-un test special, stai liniștit!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat