| elyelysa95 a întrebat:

Saluthappy am j eu un telefon nokia 2330c-2 si as vrea sa pun parola la mesaje...cine ma ajuta si p mine?

1 răspuns:
| dedeyayax a răspuns:

Te duci la setari si acolo scrie blocare telefon dai si bifezi casuta cuy mesaje daca vrei doar la mesaje daca vrei la mai multe trebuie ta apoi dai ok si iti apare un chenar in care scrii parola apoi o confirmi si gta ai parola pe telefon la msj si la ce mai vrei tu asta daca mai vreio la cv daca nu ai inteles iti dau id-ul meu manea.andreea61 si vb linistite.Pa-pa.