| anonim_4396 a întrebat:

Salut =(.Am nevoie de ajutorul vostru,dupa cum stiti acum un an jumatate a murit Denisa Raducu,cand am aflat atunci nu eram afectat mai deloc, acum de cateva zile, am inceput sa vad melodiile Denisei cu alti ochi.Nu pot sa mai ascult o melodie de a ei fara sa imi vina sa plâng, toată ziua nu ma pot opri din gandit la ea, ma simt trist tot timpul.O vad doar pe ea zambind.Nu am pe cineva sa-mi aline durerea broken heart((.Cum pot sa scap de nostalgia asta, din cauza ingerului ăsta frumos? broken heart

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mai, tu oi fi fost indragostit de ea!
happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Nu,nu se intampla asta, eu vreau doar sa o stiu in viată bine sănătoasă, si sa continue sa cante

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, din nefericire, daca a murit, nu mai ai cum sa o stii bine sanatoasa, din cate stiu eu moartea e ireversibila, doar Hristos Domnul a infrint-o. Va trebui, mai devreme sau mai tirziu sa te impaci cu ideea ca nu mai este.

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Sper sa ma împac cu ideea cat mai mai curand desi nu cred, ca nu mai pot suferii atât.

| WaterDrop a răspuns:

Este ceva normal. Mereu apreciem persoanele ce nu mai sunt printre noi intr-o mai mare masura decat atunci cand inca traiau.O sa-ti treaca cu timpul.

Daca era urata, nu o mai plangeai cu siguranta.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Am pus mai mult accent pe voce decat pe frumusete. Daca nu cânta si era frumoasă doar, n-o mai plângeam.Nu pot doar nu pot, sa ma impac cu ideea ca s-a dus pentru totdeauna. =(