| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am nevoie de statusuri despre fete indragostite in rusa va rog mult...

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite aici:
Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu

Если бы мне пришлось попросить кого-нибудь, что бы вам сделать выбор между жизнью и я бы выбрал жизнь и оставить вас расстроился, зная, что моя жизнь вам

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Ведь это так приятно найти потеряли чувство. Ведь это так приятно oftezi после первого поцелуя. Ведь это так приятно любить и быть любимым.
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
Если облака проливали слезы, и любовь прошла, пожалуй, есть шанс начать все сначала.

Sunt bune, ce zici?

| Dya22 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut! E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut! E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit!
Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt...
Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii,nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine.
Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.
Mi-e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi-e dor să îmi vorbeşti, mi-e dor să te ascult!
Un zâmbet fals nu se observă mereu. Privirea, însă, nu poate minţi
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
As vrea sa vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!