| ionutalexandruion a întrebat:

Salut am nevoie de un raspuns urgent. vreau sa plec in noaptea asta la drgonul rosu. in orarul lor de pe site scrie ca e deschis si sambata. acum va intreb pe cei care ati fost exista sansa sa ajunga acolo si fiind samabata sa gasesc multe magazine inchise? n as vrea sa bat drumul degaeba pana acolo stau la 300 km de Bucuresti

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am fost acolo numai sambata, dar trebuie sa te duci de dimineata pentru ca de la 11-12 incep sa stranga marfa.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sambata se cumpara cel mai mult si cam gasesti marfa pana la 10 dimineata dupa care cam este pustiu, deci trezeste-te de dimineata si te duhappy Succes