| LeBronJames6 a întrebat:

Am o intrebare.Ce parere aveti despre Ray William Johnson sau =3, dar despre smosh? Cine va place mai mult?

5 răspunsuri:
| Nightfall a răspuns:

Urmaream =3 acum vreo 3 ani, cred. Nici nu mai stiu exact. In orice caz, imi placea atunci, ma uitam la episoade chiar imediat ce apareau, dar dupa o vreme au intervenit alte lucruri mai importante si mi-am pierdut interesul. Nu era prea celebru, era cam pe la inceput cand am dat eu peste el. Cel putin pe atunci, era amuzant si original. Acum nu stiu cat de mult s-a mentinut.
Cat despre Smosh, personal, nu imi place. Comparativ cu RWJ, mi se pare lipsit de stil.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ceea ce face RWJ mi se pare destul de lipsit de haz. Sunt doar filmuleţe pe care le poţi găsi pe internet, întrerupte între ele de mutra lui, care încearcă să facă chestii amuzante.
Mi se pare destul de plictisitor.
De celălalt nici n-am auzit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Willian Jhonson happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smosh sunt cei mai tari.ideile lor sunt super funny

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Smosh all the way