| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut am o intrebare ce preferati Nutella sau Finetti? care e Mai buna? (Parerea voastra) Ati Fi in stare sa manca-ti un borcan cu Nutella
?laughing

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nutella desi are o cantitate mai mica la borcan, este mai scumpa si mai delicioasă decat fineti.Aceasta are mai mult gust de alune fata de fineti si este mult mai cautata.Eu as achiziționa Nutella si da, as mânca un borcan insa intr-o zi sau 2 doar daca am anemie laughingMeriti"a doua sansa"