| ingeras_3699 a întrebat:

Salut am o intrebare, cineva va facut vreodata sa suferiti daca da vreau argumente cand si de ce daca se poatebig grin

Răspuns Câştigător
| shanela a răspuns:

Da pe mine m-a facut sa sufar rauuuu de tot profa de mate cand mia tinut predika parca era poparolling on the floorrolling on the floor

2 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Cand nu esti cu persoana pe care o iubesti. cand nu primesti ce vreau.cand tie rau si din orice alt motiv care e important pentru tine si nu ai. sper ca te-am ajutat

| shanela a răspuns:

Stiii u alinarolling on the floorrolling on the floor