| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetele, vreau sa aud cum v-ati razbunat voi pe fostii care v-au facut sa suferiti happy vreau idei big grin

8 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Zâmbeşte, să vadă că eşti fericită şi fără el. Şi nu îl mai băga în seamă, comportă-te ca şi cum el nu ar exista şi viaţa ta ar fi perfectă.

| positivity a răspuns:

De ce ar trebui să mă răzbun pe cineva dacă mă rănește?
Poate nu și-a dat seama când a făcut-o, poate a greșit! De ce ar trebui să ne răzbunăm pe o persoană? Dacă aș face asta, mi-aș dovedi mie însămi că sunt exact la fel ca el!

| YouMe a răspuns (pentru positivity):

A facut-o cu buna stiinta, stia cum o sa se termine, si eu am picat de fraiera happy, crede-ma, merita happy

| YouMe a răspuns (pentru positivity):

Si totusi ai dreptate, o sa fac cum zice Meow15, asta m-ar ajuta si pe mine happy

| LoLiPoP101 a răspuns:

Iti gasesti un timp cat de cat ok. si te plimbi prin fata fostului cu tipul asta tinandu-va de maini :* si zambesti big grin

| ioanaAn a răspuns:

Uita-te in Revenge gasesti acolo destule idei de razbunare big grin

| YouMe a răspuns (pentru ioanaAn):

Suna promitator laughing mc happy

| swsss a răspuns:

Razbunarea e o prostie, eu una nu ma razbun pe nimeni si nimic. Fiecaruia ii vine randul la suferinta. ''Bine faci, bine gasesti''.