| 4456 a întrebat:

Salut! Am o intrebare:numele Marin si Marian si Marina si Mariana se socot aceleasi nume sau se socot nume diferite?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sunt nume diferite.

| SilentRain a răspuns:

Caută semnificația lor și ai sa vezi că sunt diferite

| SilentRain a răspuns:

Îți recomand o canistra de benzina și chibrituri, existența ta e mai mult de cat dezgustătoare
O seară de cacao îți doresc

| 4456 explică (pentru SilentRain):

Sunt de acord cu dumneata pot sa imi exmprim parea cu degetul in sus cum ar fi class

| ForeverAlone97 a răspuns:

Esti arab?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Turc 100% născut in Constanța crescut între Români și țigani si romi toți îmi zic ca sunt romană nu ma crede când le zic ca sunt turc atunci când încep sa vorbesc atunci ma crede toți

| 4456 explică:

Din curiozitate

| 4456 explică:

De ce esti curios de faptul cum se poate intampla asa ceva ca tu nu ai creieri in cap

| 4456 explică:

Eu cred ca tu na ai mult de 5 ani poate maximum 10 dar si la zece ani nu cred un om care este macar oliaca destept sa scrie glume si sotii de prost gust ca ale tale insa daca ai o varsta matura inseamna ca esti prost de tot

| 4456 explică:

Dar in orice caz tu oricum esti prost de tot chiar daca ai fi un copil pentru ca sunt si copii destepti si normeli

| 4456 explică:

Troll pe internet esti se vede asta