| universe a întrebat:

Funda! Baieti, va deranjeaza daca iubita voastra este geloasa pe niste fete?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Orice om e gelos intr-o oarecare masura atunci cand iubeste, dar cand limita e intrecuta, iar motive plauzibile nu sunt, inseamna ca e prostie curata.

| Barbiiiiee a răspuns:

Daca nu ar fi geloasa crezi ca ai putea spune ca te iubeste? Ai putea spune ca ii pasa? si noi suntem geloase.Si voi [baietii] sunteti! Asa ca toate starile astea vin de la sentimente. Daca tine mult la tine e logic ca o doare tare.dk nu tinea la tine o durea fix in c*rhappy.Asa ca eu zic sa te gandesti sa faci ceva sa n`o faci geloasa ca-i un sentiment oribil! pune`te tu in locul ei! Si in concluzie eu zic ca e normal! Baftakiss

| Rynna_2117 a răspuns:

Atata timp cat este o gelozie limitata si nu se face un HAOS total din lucrul acesta este OK.Insa daca depaseste acele limite,.si gelozia este o boala.
Nah...depinde de persoanawinkingPutina gelozie nu strica uneori

| geniuuu a răspuns:

E chiar foarte bine sa fie geloasa, inseamna ca tine la persoana iubita

| timotaca a răspuns:

Pai pe mine ma deramjeaza ca o iubesc pe iubita mea si nu ma duc cu altele sa o fac geloasa poate m-ar deranja nu stiu suntem impreuna de 4 ani

| timotaca a răspuns:

Pai pe mine ma deranjeaza ca o iubesc pe iubita mea si nu ma duc cu altele sa o fac geloasa poate m-ar deranja nu stiu suntem impreuna de 4 ani

| Vladimir_5857 a răspuns:

M-as bucura daca ar fi geloasa. Inseamna ca ii este frica sa nu ma piarda, deci ma iubeste.