| lucian69 a întrebat:

Am o pagina de Sa-mp pe facebook si imi zice acolo sa o promovez, daca o promovez imi trebuie bani? Imi puteti explica.

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Da, daca vrei sa o promovezi trebuie sa platesti cu cardul, a promova inseamna a o face cunoscuta, sau a-i face publicitate. De ex., daca o promovezi cand cineva se joaca pe facebook, ii va aparea pagina ta in dreapta jocului, acolo unde apar pagini si persoane. Acele pagini sunt promovate. Deci, asa vei putea sa faci mai multe like-uri.

1 răspuns:
| EvilThoughts a răspuns:

Da, ca să o promovezi îți trebuie bani.
A o promova înseamnă să plătești pentru reclamă cu pagina ta care va fi postată în dreapta, unde mai sunt și alte pagini sau site-uri promovate.
După părerea mea, nu se merită, dar alegerea este strict a ta.